S213M
Panel Wideodomofonowy IP Dnake S213M to urządzenie zaprojektowane dla osiedli mieszkaniowych, hoteli, biur obiektów użyteczności publicznej czy domów jednorodzinnych Panel pełni funkcję wideodomofonu dwu-wywołaniowego (S213M-2) lub 5-wywołaniowego (S213M-5) oraz sieciowej kontroli dostępu. Kontrola dostępu realizowana jest na podstawie czytnika kart pracującego częstotliwościach Mifare (13.56MHz), RFID UNIQUE (125kHz) lub NFC. Urządzenie wykonane z aluminium zostało wyposażone w 2 megapikselową kamerą o szerokim kącie widzenia 110°, kamera w trybie nocnym doświetla rozmówce oświetleniem LED. Wideodomofon Dnake może obsłużyć 2 niezależne przejścia przy wykorzystaniu 2 przekaźników. System wideodomofonowy Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Kaseta wideodomofonu współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE Smart Life.
Wersja natynkowa, 5-klawiszowa -> S213M-5/S
Wersja podtynkowa, 5-klawiszowa -> S213M-5/F
Wersja natynkowa, 2-klawiszowa -> S213M-2/S
Wersja podtynkowa, 2-klawiszowa -> S213M-2/F
Panel lokatorski występujących w dwóch wariantach – 2 oraz 5 przyciskowym.
Brak wyświetlacza, podświetlane przyciski wywołania oraz kompaktowy rozmiar aluminiowej obudowy to cechy charakterystyczne tego modelu.
Panel występuje a natynkowej oraz podtynkowej wersji.
Czytelna, mechaniczna i podświetlana klawiatura w połączeniu z diodami informującymi o aktualnym statusie kasety gwarantuje proste użytkowanie nawet dla osób starszych. Panel umożliwia bezpośrednie połączenie wideodomofonowe z dwoma lub pięcioma lokalami mieszkalnymi (w zależności od wersji), wejście z pomocą karty dostępu bądź telefonu z NFC.
Dodatkowo panel został wyposażony w 2 przekaźniki, mogąc wysterować tym samym bramy garażowe, szlabany lub wybrane oświetlenie zewnętrzne.
Wszystkie panele Dnake umożliwiają komunikację za pośrednictwem protokołu SIP z urządzeniami innych producentów.
Główne cechy panelu
- Kontrola dostępu
- Wejście na kartę dualne mifare oraz unique
- Wejście poprzez NFC,
- Aplikacja SmartApp,
- Kamera szerokokątna 2 MPx z automatycznym doświetleniem, WDR – obraz można wykorzystać w systemie CCTV (ONVIF)
- Najwyższej jakości połączenia audio – dwa głośniku plus system z usuwaniem echa
- Dwa wejścia przekaźnikowe
- Wysoka klasa odporności mechanicznej IK08 oraz wodoszczelności IP68
- Port Wiegand umożliwiający podłączenie dodatkowego czytnika KD
- Wejście do monitorowania kontaktronu
- Komunikaty głosowe w języku PL
- Prosta konfiguracja z poziomu kasety, przeglądarki WEB
- Prosty import / eksport ustawień
- Alarm antysabotażowy
- Możliwość podłączenia przycisku do otwarcia elektro zaczepu
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Linux |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | PoE (802.3af) or DC 12V/2A |
| Pobór mocy (czuwanie) | 1.5 W |
| Maksymalny pobór mocy | 3.5 W |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Diody statusu | 3 |
| Wsparcie Wiegand | TAK |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| Kontrola dostępu | IC (13.56MHz) & ID (125kHz) card |
| Przycisk resetu | 1 |
| Port RS485 | 1 |
| Liczba Przekaźników | 2 |
| Liczba Wejść | 2 |
| Klasa IP/IK | IP65 / IK08 |
| Montaż natynkowy wymiary | 188 x 88 x 34 mm |
| Montaż podtynkowy wymiary | 230 x 120 x 48 mm |
| Temperatura pracy | -40℃ do +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% to 90% |
| Dźwięk | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Redukcja echa | TAK |
| DTMF | RFC2833 |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon |
| Głośnik | Wbudowany głośnik |
| Video | |
| Kodeki video | H.264 |
| Rozdzielczość video | 1280 x 720 |
| Kąt widzenia | 110°(H) / 60°(V) / 125°(D) |
| Maksymalny transfer video | 720p – 25fps |
| Doświetlenie | LEDowe białe |
| Sieć | |
| Współpracujące protokoły | ONVIF, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |



