290AB
Konwerter Dnake 290A to urządzenie zaprojektowane dla osiedli mieszkaniowych, hoteli, biur czy obiektów użyteczności publicznej, w których znajduje się okablowanie 2-żyłowe (2-wire). Przy wykorzystaniu konwertera Dnake 290AB możliwe jest uruchomienie nowoczesnej instalacji domofonowej przy wykorzystaniu starego typu okablowania.
Urządzenie konwertuje sygnał 2-wire do sieci Ethernet i pozwala na obsługę do 8 ekranów wewnętrznych.
| Parametry techniczne | |
| Materiał | Plastik |
| Zasilanie | DC 48V ±10% |
| Maksymalny pobór mocy | 2 W |
| Średnica przewodu | RVV 2*0.75, ≤100m |
| Złącze wejściowe | 1 |
| Złącze wyjściowe | 1 |
| Tryb dostępu | CSMA/CA |
| Schmeat transmisji | Wavelet OFDM |
| Pasmo częstotliwości | 2 MHz to 28 MHz |
| Wymiary | 197 x 114 x 38 mm |
| Temperatura pracy | -40℃ do +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -10℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% to 90% |
