290M-S8
Panel wideodomofonowy wewnętrzny DNAKE 290M-S8, pełni rolę odbiornika wewnętrznego instalacji wideodomofonowej Dnake bazującej na okablowaniu 2-wire. Urządzenie wyposażone w jasny, 7-calowy dotykowy ekran LCD, który pozwala na prostą i intuicyjną obsługę systemu wideodomofonowego. Ekran pracuje w ramach systemu Linux, jest wyposażony w 8 wejść binarnych, które umożliwiają uruchomienie prostego systemu alarmowego, dodatkowo ekran wyposażony jest w jeden przekaźnik, który jest swobodnie sterowany z poziomu ekranu. Przy wykorzystaniu ekranu 290M-S8 możliwe jest uruchomienie nowoczesnej instalacji domofonowej przy wykorzystaniu starego typu okablowania.
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Linux |
| Materiał | Plastik |
| Zasilanie | Zasilanie 2-wire |
| Pobór mocy (czuwanie) | 1.5 W |
| Maksymalny pobór mocy | 9 W |
| RS485 | 1 |
| Wyjście zasilania | 1 (12V/100mA) |
| Wejście dzwonka | 8 |
| Wejście alarmowe | 8 |
| Instalacja | Natynkowa |
| Wymiary | 221.4 x 151.4 x 16.5 mm |
| Temperatura pracy | -10℃ to +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% to 90% |
| Wyświetlacz | |
| Wyświetlacz | 7-calowy TFT LCD |
| Wyświetlacz | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość | 800 x 480 |
| Dźwięk | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Redukcja echa | TAK |
| DTMF | RFC2833 |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon |
| Głośnik | Wbudowany głośnik |
| Video | |
| Kodeki video | H.264 |
| Sieć | |
| Współpracujące protokoły | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |

