280AC-C5
Panel kontroli dostępu IP Dnake 280AC-C5 to urządzenie zaprojektowane dla osiedli mieszkaniowych, hoteli, biur obiektów użyteczności publicznej czy domów jednorodzinnych Panel pełni funkcję sieciowej kontroli dostępu. Kontrola dostępu realizowana jest na podstawie czytnika kart pracującego w częstotliwościach Mifare (13.56MHz) lub NFC. Urządzenie wykonane z aluminium zasilane jest przy wykorzystaniu POE. Kontrola dostępu Dnake może obsłużyć 1 przejście przy wykorzystaniu wbudowanego przekaźnika. System Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Kaseta wideodomofonu współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE Smart Life.
Natynkowy kontroler dostępu IP wyposażony w czytnik kart Mifare oraz przekaźnik.
Panel umożliwia wejście z pomocą karty dostępu, oraz z poziomu aplikacji.
Idealne rozwiązanie dla Kontroli dostępu.
Panel opcjonalnie wyposażony może zostać w kamerę szerokokątną o rozdzielczości 2 mpx oraz przycisk wywołania portiera – połączenie AV (model 280SD-C5).
Wszystkie panele Dnake umożliwiają komunikację za pośrednictwem protokołu SIP z urządzeniami innych producentów.
Główne cechy panelu
- Kontrola dostępu
- Wejście na kartę mifare
- Aplikacja SmartApp,
- Opcjonalna kamera szerokokątna 2 mpx z automatycznym doświetleniem, obraz można wpuścić do systemu CCTV (ONVIF), a także przycisk bezpośredniego połączenia audo-video z portiernią (kamera oraz interkom dostępne w wersji 280SD-C5)
- Jedno wejście przekaźnikowe,
- Komunikaty głosowe,
- Prosta konfiguracja z poziomu kasety, przeglądarki WEB,
- Prosty import / eksport ustawień,
- Możliwość podłączenia przycisku do otwarcia elektrozaczepu,
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Linux |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | PoE (802.3af) or DC 12V/2A |
| Pobór mocy (czuwanie) | 1.5 W |
| Maksymalny pobór mocy | 3 W |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| Kontrola dostępu | IC card (13.56MHz), NFC |
| Port RS485 | TAK |
| Liczba Przekaźników | 1 |
| Wejście na przycisk wyjścia | 1 |
| Wejście na kontaktron | 1 |
| Klasa IP | IP65 |
| Instalacja | Natynkowa |
| Wymiary | 160 x 99.5 x 47 mm |
| Temperatura pracy | -40°C to +55°C |
| Temperatura magazynowania | -40°C to +70°C |
| Wilgotność pracy | 10% do 90% |
| Współpracujące protokoły | ONVIF, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHC |

