150M-HS16
Panel wideodomofonowy wewnętrzny IP Dnake 150M-HS16, pełni rolę odbiornika wewnętrznego instalacji wideodomofonowej Dnake. Panel występuje w wersji głośnomówiącej. Unifon jest idealnym rozwiązaniem dla mniej wymagających użytkowników, dla których połączenie z wideo nie jest potrzebne, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze wszystkich zalet systemu IP. Panel pracuje w ramach systemu Linux. System wideodomofonowy Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Panel domofonu współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE.
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Linux |
| CPU | 1GHz,ARM Cortex-A7 |
| Memory | 64MB DDR2 SDRAM |
| Flash | 16MB NAND FLASH |
| Wymiary | 85.6*85.6*49 (mm) |
| Instalacja | W puszce 86x86 (mm) |
| Zasilanie | DC12V |
| Pobór mocy (czuwanie) | 1.5W |
| Maksymalny pobór mocy | 9W |
| Temperatura pracy | -10℃ - +55℃ |
| Wilgotność pracy | 20%-85% |
| Dzwięk i wyświetlacz | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Wyświetlacz | Brak wyświetlacza |
| Kamera | Brak kamery |
| Sieć | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Współpracujące protokoły | TCP/IP、SIP |
| Video | |
| Wejścia binarne | Tak (4 szt.) |

