280SD-R5
Panel Wideodomofonowy IP Dnake 280SD-R5 to urządzenie zaprojektowane dla osiedli mieszkaniowych, hoteli, biur obiektów użyteczności publicznej czy domów jednorodzinnych Panel pełni funkcję wideodomofonu jedno-wywołaniowego oraz sieciowej kontroli dostępu. Kontrola dostępu realizowana jest na podstawie czytnika kart pracującego częstotliwościach Mifare (13.56MHz). Urządzenie zostało wyposażone w 2 megapikselową kamerą o szerokim kącie widzenia 100°. Wideodomofon Dnake może obsłużyć jedno przejście. System wideodomofonowy Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Kaseta wideodomofonu współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE Smart Life.
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Linux |
| Materiał | Plastik |
| Zasilanie | DC 12V/2A |
| Pobór mocy (czuwanie) | 1.5 W |
| Maksymalny pobór mocy | 3 W |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| Kontrola dostępu | IC card (13.56MHz) |
| Port RS485 | 1 |
| Liczba Przekaźników | 1 |
| Wejście na przycisk wyjścia | 1 |
| Wejście na kontaktron | 1 |
| Wymiary | 153 x 90 x 24 mm |
| Temperatura pracy | -40℃ do +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% to 90% |
| Dźwięk | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Redukcja echa | TAK |
| DTMF | RFC2833 |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon |
| Głośnik | Wbudowany głośnik |
| Video | |
| Kodeki video | H.264 |
| Rozdzielczość video | 1280 x 720 |
| Kąt widzenia | 100°(D) |
| Maksymalny transfer video | 720p – 25fps |
| Doświetlenie | LEDowe białe |
| Sieć | |
| Współpracujące protokoły | ONVIF, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |


