902C-A
Stacja portierska IP DNAKE 902C-6, pełni rolę panelu operatorskiego instalacji wideodomofonowej Dnake. Urządzenie wyposażone jest w jasny 10,1-calowy dotykowy ekran LCD, który pozwala na prostą i intuicyjną obsługę. Stacja portierska pracuje w ramach systemu Android, za jej pomocą możemy nawiązywać połączenia z lokatorami, otwierać przejścia dla gości, podglądać obraz z kamer kaset wideodomofonowych czy monitoringu CCTV, wysyłać wiadomości administracyjne do użytkowników czy odbierać wiadomości alarmowe od lokatorów. Stacja portierska DNAKE pozwala na instalację zewnętrznych aplikacji Android. Wideodomofonowy Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Stacja portierska współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE.
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Android |
| Materiał | Plastik |
| Zasilanie | PoE (802.3af) or DC 12V/2A |
| Pobór mocy (czuwanie) | 3 W |
| Maksymalny pobór mocy | 10 W |
| Kamera | 0.3MP, CMOS |
| Wejście na kartę pamięci | 1 |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| Instalacja | Stojąca |
| Wymiary | 303 x 195 x 35 mm |
| Temperatura pracy | -10℃ to +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% do 90% |
| Wyświetlacz | |
| Wyświetlacz | 10.1-calowy TFT LCD |
| Wyświetlacz | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Dźwięk | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Redukcja echa | TAK |
| DTMF | RFC2833 |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon |
| Głośnik | Wbudowany głośnik |
| Video | |
| Kodeki video | H.264 |
| Sieć | |
| Współpracujące protokoły | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |



