902D-B6
Panel Wideodomofonowy IP Dnake 902D-B6 to urządzenie zaprojektowane dla osiedli mieszkaniowych, hoteli, biur czy obiektów użyteczności publicznej. Panel pełni funkcję wideodomofonu wielomieszkaniowego oraz sieciowej kontroli dostępu. Połączenia z lokatorami mogą być realizowane przez wpisanie numeru lokalu na ekranie dotykowym o przekątnej 10.1’’ lub wybranie numeru lokalu z listy kontaktów. Kontrola dostępu realizowana jest na podstawie wpisania kodu dostępu na ekranie dotykowym, na podstawie czytnika kart pracującego częstotliwościach Mifare (13.56MHz) lub NFC lub na podstawie rozpoznawania twarzy użytkownika (do 10 000 użytkowników) . Urządzenie wykonane z aluminium zostało wyposażone w 2 megapikselową kamerą o szerokim kącie widzenia 100°, kamera w trybie nocnym doświetla rozmówce oświetleniem LED. System wideodomofonowy Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Kaseta wideodomofonu współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE.
Panel zewnętrzny dedykowany budynkom wielolokatorskim.
Połączenie 10,1-calowego dotykowego ekranu z aluminiową obudową przyciąga wzrok.
Wielkość ekranu w połączeniu z intuicyjnym menu gwarantuje komfortowe i proste użytkowanie nawet dla osób starszych.
Bezpośrednie połączenie z portierem, wybranym lokalem mieszkalnym poprzez bezpośredni wybór na klawiaturze numerycznej bądź z poziomu książki telefonicznej, wejście na kod PIN, z pomocą karty dostępu bądź telefonu wyposażonego w NFC lub poprzez system bezdotykowego wejścia z pomocą rozpoznawania twarzy mieszkańców to tylko niektóre wybrane atuty tej kasety.
Wszystkie panele Dnake umożliwiają komunikację za pośrednictwem protokołu SIP z urządzeniami innych producentów.
Główne cechy panelu
- Kontrola dostępu
- Rozpoznawanie twarzy
- Wejście na kartę mifare
- Wejście poprzez NFC
- Wejście na kod pin
- Aplikacja SmartApp
- 10,1” dotykowy personalizowany wyświetlacz LCD
- Kamera szerokokątna 2 mpx z automatycznym doświetleniem – obraz można wykorzystać w systemie CCTV (ONVIF),
- Najwyższej jakości połączenia audio z usuwaniem echa
- Jedno wyjście przekaźnikowe – możliwa rozbudowa do dwóch poprzez moduł sieciowy
- Wysoka klasa odporności mechanicznej IK08 oraz wodoszczelności IP68
- Port Wiegand umożliwiający podłączenie dodatkowego czytnika KD
- Wejście do monitorowania kontaktronu
- Komunikaty głosowe w języku PL
- Prosta konfiguracja z poziomu kasety, przeglądarki WEB
- Prosty import / eksport ustawień
- Możliwość podłączenia przycisku do otwarcia elektro zaczepu
- Bezpośrednie połączenia z innymi urządzeniami SIP oraz na aplikację Dnake SmartApp
- Montaż podtynkowy
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Android |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | PoE (802.3af) or DC 12V/2A |
| Pobór mocy (czuwanie) | 3 W |
| Maksymalny pobór mocy | 13 W |
| Kamera | 2MP, CMOS, WDR |
| Wsparcie IR | TAK |
| Wsparcie Wiegand | TAK |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| Kontrola dostępu | Rozpoznawanie twarzy, karta dostępu (13,56MHz), kod pin |
| Port RS485 | 1 |
| Liczba Przekaźników | 1 |
| Wejście na przycisk wyjścia | 1 |
| Wejście na kontaktron | 1 |
| Klasa IP | IP65 |
| Instalacja | Instalacja podtynkowa |
| Wymiary | 400 x 180 x 45 mm |
| Temperatura pracy | -20℃ to +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% do 90% |
| Wyświetlacz | |
| Wyświetlacz | 10.1'' TFT LCD |
| Wyświetlacz | 10.1'' ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Dźwięk | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Redukcja echa | TAK |
| DTMF | RFC2833 |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon |
| Głośnik | Wbudowany głośnik |
| Video | |
| Kodeki video | H.264 |
| Rozdzielczość video | do 1920 x 1080 |
| Kąt widzenia | 100°(D) |
| Maksymalny transfer video | 1080p – 25fps |
| Doświetlenie | LED white ligh |
| Sieć | |
| Współpracujące protokoły | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |


