DK230
Dzwonek Dnake DK230 to urządzenie zaprojektowane dla domów jednorodzinnych, mieszkań, hoteli, biur czy obiektów użyteczności publicznej. Urządzenie wykorzystując komunikację z wykorzystaniem częstotliwości 2,4GHz pozwala na łączność pomiędzy ekranem a dzwonkiem na odcinku 400m. Urządzenie jest gotowe to użycia po wyciągnięciu z pudełka.
| Parametry techniczne - urządzenie dzwonka | |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Srebrny |
| Przycisk | Mechaniczne |
| Wymiary | 160 x 86 x 55 mm |
| Instalacja | Natynkowa |
| Zasilanie | DC 12V/0.5A or 2*Battery (C size) |
| Klasa IP | IP65 |
| LED | 6 pcs |
| Kamera | 0.3 MP |
| Rozdzielczość video | 640 x 480 |
| Kąt widzenia | 105° |
| Kodeki dźwięku | G.711a |
| Kodeki video | H.264 |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz2.4835GHz |
| Przepustowość | 2.0 Mbps |
| Typ modulacji | GFSK |
| Zasięg (w otwartym terenie) | 400 m |
| Temperatura pracy | -10℃ to +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -10℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% do 90% |
| Parametry techniczne - ekran wewnętrzny | |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Biały |
| Przycisk | 9 mechanicznych przycisków |
| Wymiary słuchawki | 172 x 51 x 19.5 mm |
| Wymiary stacji ładującej | 123.5 x 119 x 37.5 mm |
| Wyświetlacz | 2.4-inch TFT LCD |
| Rozdzielczość | 320 x 240 |
| Instalacja | Desktop |
| Zasilanie | Rechargeable Lithium Battery (1100mAh) |
| Zdjęcia | 100 pcs |
| Kodeki dźwięku | G.711a |
| Kodeki video | H.264 |
| Ilość obsugiwanych języków | 10 |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz-2.4835GHz |
| Przepustowość | 2.0 Mbps |
| Typ modulacji | GFSK |
| Zasięg (w otwartym terenie) | 400 m |
| Temperatura pracy | -10℃ to +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -10℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% do 90% |



