E211
Panel wideodomofonowy wewnętrzny IP Dnake E211, pełni rolę odbiornika wewnętrznego instalacji wideodomofonowej Dnake. Panel występuje w wersji głośnomówiącej E211 oraz ze słuchawką E211H. Unifon jest idealnym rozwiązaniem dla mniej wymagających użytkowników, dla których połączenie z wideo nie jest potrzebne, a jednocześnie którzy nie chcą rezygnować ze wszystkich zalet systemu IP. Panel pracuje w ramach systemu Linux, jest wyposażony w 8 wejść binarnych, które umożliwiają uruchomienie prostego systemu alarmowego. System wideodomofonowy Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Kaseta wideodomofonu współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE.
Unifon głośnomówiący będący idealnym rozwiązaniem dla mniej wymagających użytkowników, dla których połączenie z wideo nie jest potrzebne, a jednocześnie którzy nie chcą rezygnować ze wszystkich zalet systemu IP.
Elegancki design, prosta obsługa, diody informujące o stanie urządzenia, doskonała jakość połączeń audio oraz bardzo atrakcyjna cena to charakterystyka tego urządzenia.
Dzięki wbudowanym 8 wejściom binarnym Unifon może pełnić rolę prostej centralki alarmowej.
Wszystkie odbiorniki wewnętrzne Dnake umożliwiają komunikację za pośrednictwem protokołu SIP z urządzeniami innych producentów.
Główne cechy unifonu
- System operacyjny Linux
- Aplikacja SmartApp
- Zasilanie Poe lub DC12V (zasilacza nie ma w zestawie)
- Zgodność ze standardem SIP 2.0
- Prosta konfiguracja z poziomu przeglądarki WEB
- Diody informujące o statusie urządzenia
- Przycisk bezpośredniego wywołania portiera
- Podświetlane przyciski funkcyjne reagujące na krótkie / długie przytrzymanie
- Możliwość sterowania System alarmowym – włącz / wyłącz
- 8 kanałowe wejście alarmowe
- Port RS485
- Opcjonalne WiFi (model E211W)
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Linux |
| Materiał | Plastik |
| Zasilanie | PoE (802.3af) or DC 12V/2A |
| Pobór mocy (czuwanie) | 1.5 W |
| Maksymalny pobór mocy | 6 W |
| Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n,@2.4GHz (Optional) |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| RS485 | 1 |
| Wyjście zasilania | 1 (12V/100mA) |
| Wejście dzwonka | 8 |
| Wejście alarmowe | 8 |
| Instalacja | Natynkowa |
| E211H/E211A Wymiary | 184 x 158.4 x 37.4 mm |
| E211/E211W Wymiary | 184 x 100 x 28 mm |
| Temperatura pracy | -10℃ to +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% to 90% |
| Dźwięk | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Redukcja echa | TAK |
| DTMF | RFC2833 |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon |
| Głośnik | 8Ω / 1W |
| Sieć | |
| Współpracujące protokoły | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |



