E416
Panel wideodomofonowy wewnętrzny IP Dnake E416, pełni rolę odbiornika wewnętrznego instalacji wideodomofonowej Dnake. Urządzenie wyposażone w jasny, 7-calowy dotykowy ekran LCD, który pozwala na prostą i intuicyjną obsługę systemu wideodomofonowego. Ekran pracuje w ramach systemu Android 10, jest wyposażony w 8 wejść binarnych, które umożliwiają uruchomienie prostego systemu alarmowego. Monitor umożliwia podgląd obrazu z wideodomofonu, pamięć zdjęć osób odwiedzających, pogląd obrazu z kamer CCTV, sterowanie bramami, furtkami czy windami bezpośrednio z ekranu. Na ekran mogą być także odczytywane wiadomości od administracji, czy z poziomu ekranu może zostać wywołane polecenie SOS. Panel wideodomofononwy DNAKE pozwala na instalację zewnętrznych aplikacji Android. System wideodomofonowy Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Ekran wideodomofonu współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE.
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Android 10 |
| RAM | 1 GB |
| ROM | 8 GB |
| Materiał | Plastik |
| Zasilanie | PoE (802.3af) or DC 12V/2A |
| Pobór mocy (czuwanie) | 3 W |
| Maksymalny pobór mocy | 10 W |
| Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n,@2.4GHz (Optional) |
| Slot na karty TF | 1 |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| RS485 | 1 |
| Wyjście zasilania | 1 (12V/100mA) |
| Wejście dzwonka | TAK |
| Wejście alarmowe | 8 |
| Instalacja | Montaż natynkowy / biurkowy |
| Wymiary | 195 x 130 x 14.5 mm |
| Temperatura pracy | -10℃ to +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% to 90% |
| Wyświetlacz | |
| Wyświetlacz | 7-calowy TFT LCD |
| Wyświetlacz | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Dźwięk | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Redukcja echa | TAK |
| DTMF | RFC2833 |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon |
| Głośnik | 8Ω / 1W |
| Video | |
| Kodeki video | H.264 |
| Sieć | |
| Współpracujące protokoły | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |



