EVC-ICC-A5
Kontroler windy EVC-ICC-A5 to urządzenie zaprojektowane dla budynków wielorodzinnych, hoteli, biur czy obiektów użyteczności publicznej. Kontroler windy pozwala na integrację systemu domofonowego Dnake z windami w budynku, przez co użytkownicy mogą przywoływać windę z poziomu jednostek wewnętrznych domofonów. Kontroler posiada funkcję przypisywania dostępu do określonych kondygnacji dla określonych grup użytkowników.
| Parametry techniczne | |
| Materiał | Plastik |
| Zasilanie | PoE or DC 24V/0.3A power supply |
| Pobór mocy (czuwanie) | 4 W |
| Max Power (NC ) | 7 W |
| Mini Power (NO) | 1 W |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| Sposób sterowania | Przekaźnik |
| Przekaźniki | 16 Kanałów |
| Aktualizacja oprogramowania | Ethernet/USB |
| Temperatura pracy | -40℃~+55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃~+70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% to 90% |
