S213K
Panel Wideodomofonowy IP Dnake S213K to urządzenie zaprojektowane dla osiedli mieszkaniowych, hoteli, biur obiektów użyteczności publicznej czy domów jednorodzinnych Panel pełni funkcję wideodomofonu wielomieszkaniowego oraz sieciowej kontroli dostępu. Kontrola dostępu realizowana jest na podstawie czytnika kart pracującego częstotliwościach Mifare (13.56MHz), RFID UNIQUE (125kHz) lub NFC. Urządzenie wykonane z aluminium zostało wyposażone w 2 megapikselową kamerą o szerokim kącie widzenia 110°, kamera w trybie nocnym doświetla rozmówce oświetleniem LED. Wideodomofon Dnake może obsłużyć 2 niezależne przejścia przy wykorzystaniu 2 przekaźników. System wideodomofonowy Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Kaseta wideodomofonu współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE.
Brak wyświetlacza, podświetlana klawiatura numeryczna oraz kompaktowy rozmiar aluminiowej obudowy to cechy charakterystyczne tego modelu.
Panel występuje a natynkowej oraz podtynkowej wersji.
Czytelna, mechaniczna i podświetlana klawiatura w połączeniu z diodami informującymi o aktualnym statusie kasety gwarantuje proste użytkowanie nawet dla osób starszych. Bezpośrednie połączenie z portierem, wybranym lokalem mieszkalnym poprzez jego bezpośredni wybór na klawiaturze numerycznej wejście na kod PIN, z pomocą karty dostępu bądź telefonu z NFC to tylko niektóre wybrane atuty tej kasety.
Dodatkowo panel został wyposażony w 2 przekaźniki mogąc wysterować tym samym bramy garażowe, szlabany lub wybrane oświetlenie zewnętrzne.
Wszystkie panele Dnake umożliwiają komunikację za pośrednictwem protokołu SIP z urządzeniami innych producentów.
Główne cechy panelu
- Kontrola dostępu
- Wejście na kartę dualne Mifare oraz Unique
- Wejście poprzez NFC
- Wejście na kod pin
- Aplikacja SmartApp
- Kamera szerokokątna 2 mpx z automatycznym doświetleniem, WDR – obraz można wpuścić do systemu CCTV (ONVIF)
- Najwyższej jakości połączenia audio – dwa głośniku plus system z usuwaniem echa
- Dwa wejścia przekaźnikowe
- Wysoka klasa odporności mechanicznej IK08 oraz wodoszczelności IP68
- Port Wiegand umożliwiający podłączenie dodatkowego czytnika KD
- Wejście do monitorowania kontaktronu
- Prosta konfiguracja z poziomu kasety, przeglądarki WEB
- Prosty import / eksport ustawień
- Podświetlana klawiatura numeryczna
- Możliwość podłączenia przycisku do otwarcia elektrozaczepu
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Linux |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | PoE (802.3af) or DC 12V/2A |
| Pobór mocy (czuwanie) | 1.5 W |
| Maksymalny pobór mocy | 3.5 W |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Diody statusu | 3 |
| Wsparcie Wiegand | TAK |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| Kontrola dostępu | IC (13.56MHz) & ID (125kHz) card, PIN code |
| Przycisk resetu | 1 |
| Port RS485 | 1 |
| Liczba Przekaźników | 2 |
| Liczba Wejść | 2 |
| Klasa IP/IK | IP65 / IK08 |
| Montaż podtynkowy wymiary | 230 x 120 x 48 mm |
| Montaż natynkowy wymiary | 188 x 88 x 34 mm |
| Temperatura pracy | -40℃ do +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% do 90% |
| Dźwięk | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Redukcja echa | TAK |
| DTMF | RFC2833 |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon |
| Głośnik | Wbudowany głośnik |
| Video | |
| Kodeki video | H.264 |
| Rozdzielczość video | 1280 x 720 |
| Kąt widzenia | 110°(H) / 60°(V) / 125°(D) |
| Maksymalny transfer video | 720p – 25fps |
| Doświetlenie | LEDowe białe |
| Sieć | |
| Współpracujące protokoły | ONVIF, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |



