S215
Panel Wideodomofonowy IP Dnake S215 to urządzenie zaprojektowane dla osiedli mieszkaniowych, hoteli, biur czy obiektów użyteczności publicznej. Panel pełni funkcję wideodomofonu wielomieszkaniowego oraz sieciowej kontroli dostępu. Połączenia z lokatorami mogą być realizowane przez wpisanie numeru lokalu na klawiaturze lub wybranie numeru lokalu z listy kontaktów wyświetlanej na 4,3’’ kolorowym wyświetlaczu TFT LCD. Kontrola dostępu realizowana jest na podstawie wpisania kodu dostępu na klawiaturze lub na podstawie czytnika kart pracującego częstotliwościach Mifare (13.56MHz), RFID UNIQUE (125kHz) lub NFC. Urządzenie wykonane z aluminium zostało wyposażone w 2 megapikselową kamerą o szerokim kącie widzenia 110°, kamera w trybie nocnym doświetla rozmówce oświetleniem LED. Wideodomofon Dnake może obsłużyć 3 niezależne przejścia przy wykorzystaniu 3 przekaźników. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w pętlę indukcyjną dla niesłyszących i oznaczenie cyfry 5 na klawiaturze znakiem brajla System wideodomofonowy Dnake to system SIP/IP, który nie posiada ograniczeń ilości użytkowników czy odległości pomiędzy urządzeniami. Połączenia odbywają się w trybie P2P, dlatego w tym samym czasie może rozmawiać wiele użytkowników bez występowania problemu zajętości linii. Kaseta wideodomofonu współpracuje z aplikacją na telefon DNAKE Smart Life.
Wersja natynkowa – S215/S
Wersja podtynkowa – S215/F
Czytelny 4,3” calowy wyświetlacz, podświetlana klawiatura numeryczna oraz dyskretna aluminiowa obudowa to cechy charakterystyczne tego modelu.
Panel występuje a natynkowej oraz podtynkowej wersji.
Wielkość ekranu w połączeniu z intuicyjnym menu gwarantuje komfortowe i proste użytkowanie nawet dla osób starszych. Dodatkowo panel dostosowany jest do użytku dla osób niedosłyszących (wbudowana pętla indukcyjna) oraz niedowidzących (klawisz 5 oznaczony brajlem).
Bezpośrednie połączenie z portierem czy wybranym lokalem mieszkalnym poprzez wpisanie numeru na klawiaturze numerycznej bądź z poziomu książki telefonicznej, wejście na kod PIN, z pomocą karty dostępu bądź telefonu wyposażonego w NFC, to tylko niektóre wybrane atuty tej kasety.
Dodatkowo panel został wyposażony, aż w 3 przekaźniki mogąc wysterować tym samym bramy garażowe, szlabany lub wybrane oświetlenie zewnętrzne.
Wszystkie panele Dnake umożliwiają komunikację za pośrednictwem protokołu SIP z urządzeniami innych producentów.
Główne cechy panelu
- Kontrola dostępu
- Wejście na kartę dualne Mifare oraz Unique
- Wejście poprzez NFC, bluetooth
- Wejście na kod PIN
- Aplikacja SmartApp
- 4,3” wyświetlacz LCD
- Kamera szerokokątna 2 MPx z automatycznym doświetleniem, WDR – obraz można wykorzystać w systemie CCTV (ONVIF)
- Najwyższej jakości połączenia audio – dwa głośniku plus system z usuwaniem echa
- Trzy wejścia przekaźnikowe
- Wbudowana pętla indukcyjna dla osób niedosłyszących
- Klawisz nr „5” oznaczony brajlem dla osób niedowidzących
- Wysoka klasa odporności mechanicznej IK08 oraz wodoszczelności IP68
- Port Wiegand umożliwiający podłączenie dodatkowego czytnika KD
- Wejście do monitorowania kontaktronu
- Prosta konfiguracja z poziomu kasety, przeglądarki WEB
- Prosty import / eksport ustawień
- Podświetlana klawiatura numeryczna
- Możliwość podłączenia przycisku do otwarcia elektrozaczepu
| Parametry techniczne | |
| System operacyjny | Linux |
| Materiał | Aluminium |
| Przycisk | Mechaniczne |
| Zasilanie | PoE (802.3af) or DC 12V/2A |
| Pobór mocy (czuwanie) | 1.5 W |
| Maksymalny pobór mocy | 9 W |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Wsparcie IR | TAK |
| Wsparcie Wiegand | TAK |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| Kontrola dostępu | IC (13.56MHz) & ID (125kHz) card, PIN code |
| Przycisk resetu | TAK |
| Port RS485 | TAK |
| Liczba Przekaźników | 3 |
| Liczba Wejść | 4 |
| Klasa IP/IK | IP65 / IK08 |
| Montaż podtynkowy wymiary | 295 x 133 x 63.5 mm |
| Montaż natynkowy wymiary | 295 x 133 x 42.7 m |
| Temperatura pracy | -40℃ do +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -40℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% to 90% |
| Wyświetlacz | |
| Wyświetlacz | 4.3'' TFT LCD |
| Rozdzielczość | 480 x 272 |
| Dźwięk | |
| Kodeki dźwięku | G.711 |
| Redukcja echa | TAK |
| DTMF | RFC2833 |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon |
| Głośnik | 8Ω / 1W |
| Video | |
| Kodeki video | H.264 |
| Rozdzielczość video | 1280 x 720 |
| Kąt widzenia | 110°(H) / 67°(V) / 127°(D) |
| Maksymalny tranfer video | 720p – 25fps |
| Doświetlenie | LEDowe białe |
| Sieć | |
| Współpracujące protokoły | ONVIF, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |



