Slave
Konwerter Dnake Master to urządzenie zaprojektowane dla osiedli mieszkaniowych, hoteli, biur czy obiektów użyteczności publicznej w których znajduje się okablowanie 2-żyłowe (2-wire). Przy wykorzystaniu konwertera Dnake 290AB możliwe jest uruchomienie nowoczesnej instalacji domofonowej przy wykorzystaniu starego typu okablowania.
Urządzenie konwertuje sygnał 2-wire do sieci Ethernet.
| Parametry techniczne | |
| Materiał | Metalowa |
| Zasilanie | DC 12 (wyjście) |
| Maksymalny pobór mocy | 2 W |
| Średnica przewodu | RVV 2*0.75, ≤100m |
| Złącze wejściowe | 1 |
| Złącze wyjściowe | 1 |
| Port Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| Tryb dostępu | CSMA/CA |
| Schmeat transmisji | Wavelet OFDM |
| Pasmo częstotliwości | 2 MHz to 28 MHz |
| Wymiary | 112 x 87 x 25 mm |
| Temperatura pracy | -40℃ do +55℃ |
| Temperatura magazynowania | -10℃ do +70℃ |
| Wilgotność pracy | 10% to 90% |
